Čárové kódy

(c) TEC-IT Datenverarbeitung GmbH

TEC-IT Home...

Tisknete čárové kódy, etikety anebo formuláře za pomoci software pro čárové kódy od TEC-IT!

Naše programové prostředky Vám dovolí operovat s čárovými kódy UPC A, UPC E, EAN, EAN 13, EAN 128, Code 39, Code 128 (i víc) bez speciálních fontů a hardwarových pomůcek. Teď tisk čárových kódů je možný bez drahých tiskáren čárových kódů a těžkopádných fontů!

Flexibilní a lehce použitelné: ActiveX Barcode komponent, Barcode DLL, SAP R/3 Extension a Linux engine podporují všechny typy čárových kódů. Stáhnete náš software (neomezené demoverze) úplně zdarma!

 

ActiveX Barcode Software (např. pro tisk čárových kódů... bez speciálních tiskáren)

 

home of tec-it web site TEC-IT Software pro čárové kódy

Za pomoci TEC-IT ActiveX software pro čárové kódy můžete tisknout čárové kódy ze standardních programů: Microsoft Access, Visual Basic, Microsoft Excel, Microsoft Word, Delphi, Foxpro, C/C++... a z generátorů reportů: Access, Quickreports, ActiveReports,...

Přednost: jednoduše vložte Barcode ActiveX Control do vaši aplikaci tam, kde to potřebujete a tisknete čárové kódy na libovolné tiskárně s nejlepším rozlišením.

Software TEC-IT dovolí Vám používat čárové kódy v programu za pomoci ActiveX komponenta a to bez použití speciálních fontů anebo speciálních tiskáren. Tisk kódů začíná být možný bez drahých tiskáren čárových kódů a těžkopádných fontů!

Teď můžete tisknout etikety a jiné dokumenty z vašich oblíbených programů rozšířených novou funkčnosti!

TEC-IT se specializuje v softwaru pro čárové kódy. Kromě všeobecných symbologie - např. UPC, UPC-A, UPC-E, EAN 13, EAN 8, EAN 128, Code 39, 128, 2of5, 2/5 IL, Postnet, Codabar apod. - podporujeme i zlepšené varianty jako Data Matrix, PDF417.

Stáhnete náš software zdarma (neomezená verze Barcode ActiveX) kliknutím na odkaz nahoře!

Čárové kódy pro ASP, PHP, HTML, Javascript, VBscript...

home of tec-it web site TEC-IT Barcode ActiveX. Čárové kódy na webových stránkách ASP a PHP.

Za pomoci TEC-IT Barcode ActiveX můžete používat čárové kódy v Active Server Pages (ASP) anebo jiných dynamických web-stránkách na základě PHP apod.

Vylepšené WEB-API TEC-IT's Barcode ActiveX Software dovolí Vám vytvářet čárové kódy jako UPC A, UPC E, EAN 8, EAN 13, EAN 128, code 39, code 128, 2of5, 2/5 IL, PostNET apod. na webovém serveru (IIS) a tak budete moct používat čárové kódy v HTML dokumentech bez jakékoli instalace na straně klienta a bez použití těžkopádných speciálních fontů a jiných zařízení.

TEC-IT Barcode ActiveX pro ASP a PHP4 je velmi lehký v použití - jednoducho vložte <IMG> HTML tagy do Vaši web-stránky a prohlížejte kódy  ve Vašem prohledavači. Čárový kód se vytváří ve formě obrázku (PNG, JPG,...) a posílá se prohledavači klienta jako bitmap (a to bez uložení dočasných dat na disk!).

Když chcete vidět jak to funguje - navštivte naše barcode hříště.

Barcode ActiveX je úplně kompatibilní s VBscript a Javascript. Zpracování dat na straně serveru zaručuje nezávislost od typu prohledavače a nevyžaduje instalace na straně klienta.

Kromě tradičných lineárních symbologií podporujeme i flexibilnější typy jako Data Matrix, PDF417 a MaxiCode.

Stáhnete náš software zdarma (neomezená verze Barcode ActiveX) kliknutím odkaz nahoře!

Barcode DLL Software pro VB, Delphi, C/C++

 

TEC-IT Barcode DLL pro vývojáře

TEC-IT software pro čárové kódy existuje i ve formě Barcode DLL - speciálně pro vývojáře, hledající efektivní integrované řešení pro čárové kódy (např. tisk etiket apod.).

Podporovaná funkcionalita (check digit calculation, adjustable module width, ...) je identická s ActiveX Barcode software.

Spolu s knihovnou DLL dodáváme příklady programů, např. "Barcode View", jednoduchý prohledavač čárových kódů, který znázorňuje použití Barcode DLL.

Jak i Barcode ActiveX, tak i Barcode DLL dovoluje tisk čárových kódů (anebo dokumentů...) bez speciálních fontů anebo tiskáren.

Podporuje všechny základní symbologie (EAN, UPC A, UPC E, Code 39, 128, 2/5...) a flexibilnější varianty jako Data Matrix, PDF417, MaxiCode a QR-Code.

Stáhnete náš software zdarma (neomezená verze Barcode DLL) kliknutím na odkaz nahoře!

Barcode Printing Software pro SAP R/3 (tisk etiket apod.)

Tisk čárových kódů pro SAP R/3 s TEC-IT Barcode pro SAPLPD

Teď tisk čárových kódů a jejich generace jsou možné pro klienty SAP R/3 (přes SAPLPD)!

Bez speciálního zařízení (speciálních tiskáren, náplní, fontů apod.).

Teď můžete tisknout etikety s čárovými kódy v prostředí SAP R/3 a to nezávisle na verzi a tiskárně!

Podporuje všechny základní symbologie UPC A, UPC E, EAN, code 39, code 128, 2of5, 2/5 IL, PostNET (a víc) - a kromě toho 2D symbologie jako PDF417, Data Matrix a MaxiCode.

Stáhnete náš software zdarma (neomezená verze TEC-IT Barcode pro SAPLPD) kliknutím na odkaz nahoře!

Mimochodem: Náš produkt byl testován společností SAP - zkontrolujte OSS!

Tisk etiket a formulářů s podporou čárových kódů

Tisk etiket a formulářů s databázovými daty

TFORMer – softwarové řešení pro tisk rozmanitých formulářů - můžete použít k rychlému tisku: reportů, etiket, standardních dopisů, business-formulářů apod.

S nim lze vytvářet všechny typy dokumentů - od průmyslových etiket do business-zprav. V ceně produktu: zabudovaná podpora čárových kódů!

TFORMer odděluje údaje od dizajnu – navrhněte Vaše formuláře a používejte je s libovolnými daty. TFORMer není závislý na tiskárně a nabízí nezávislost i na databázi.

Vytvářejte dokumenty lehce – za pomoci TFORMeru!

Linux Barcode Engine

 

Všechny lineární čárové kódy

a 2D symbologie

PCL a Postscript

 

PCL a Postscript čárové kódy pro Linux / Unix / AIX...

Použijte TBarCode for Linux k automatizaci tisku čárových kódů ve Vašich dokumentech  - v libovolné UNIX-aplikaci (SAP R/3, Oracle apod.).

Anebo použijte bar code engine ke generaci čárových kódu ve formě EPS (Postscript) anebo PCL (HPGL) souborů. Zkonvertujte je do JPG anebo PNG formátu k zobrazení na web-stránkách (PHP).

Můžete nastavovat všechny parametry čárových kódů jako symbologie, data, rozměry, checkdigity, šířku, print ratio, koordináty tisku apod.

Čárové kódy lze vytisknout na libovolné Postscript a/anebo PCL tiskárně. Můžete automatizovat vytvoření čárových kódů za pomoci vlastních skriptů.

TBarCode for Linux podporuje všechny základné lineární kódy a 2D symbologie jako PDF417, MaxiCode, Data Matrix a QR-Code.

Odkazy na tematiku čárových kódů

Víc informací o TEC-IT Barcode Software

Domovská stránka TEC-IT GmbH Domovská stránka TEC-IT GmbH

TEC-IT Barcode ActiveX / OCX

tec-it bar code dll TEC-IT Bar code DLL

barcodes for SAPlpd TEC-IT Bar codes pro SAPLPD

barcodes for SAPlpd TEC-IT Barcode Engine pro LINUX

Bar code software download area Tady můžete stáhnout náš Barcode Software

Bar code software download area Koupit