Čiarové kódy

(c) TEC-IT Datenverarbeitung GmbH

TEC-IT Home...

Tlačte čiarové kódy, etikety alebo formuláre za pomoci software pre čiarové kódy od TEC-IT!

Naše programové prostriedky Vám dovolia operovať s čiarovými kódmi UPC A, UPC E, EAN, EAN 13, EAN 128, Code 39, Code 128 (aj viac) bez špeciálnych fontov a hardwarových pomôcok. Teraz tlač čiarových kódov je možná bez drahých tlačiarní čiarových kódov a ťažkopádnych fontov!

Flexibilné a ľahko použiteľné: ActiveX Barcode komponent, Barcode DLL, SAP R/3 Extension a Linux engine podporujú všetky typy čiarových kódov. Stiahnete náš software (neobmedzené demo-verzie) úplne zdarma!

 

ActiveX Barcode Software (napr. pre tlač čiarových kódov... bez špeciálnych tlačiarní)

 

home of tec-it web site TEC-IT Software pro čárové kódy

Za pomoci TEC-IT ActiveX software pre čiarové kódy môžete tlačiť čiarové kódy zo štandardných programov: Microsoft® Access®, Visual Basic, Microsoft Excel®, Microsoft Word®, Delphi, Foxpro, C/C++... a z generátorov reportov: Access, Quickreports, ActiveReports,...

Prednosť: jednoducho vložte Barcode ActiveX Control do vaši aplikácie tam, kde to potrebujete a tlačte čiarové kódy na ľubovolnej tlačiarni s najlepším rozlíšením!

Software TEC-IT dovolí Vám používať čiarové kódy v programu za pomoci ActiveX komponenta a to bez použitia špeciálnych fontov alebo špeciálnych tlačiarní. Tlač kódov začína byť možná bez drahých tlačiarní čiarových kódov a ťažkopádnych fontov!

Teraz môžete tlačiť etikety a iné dokumenty z vašich obľúbených programov rozšírených novou funkčnosti!

TEC-IT sa špecializuje v software pre čiarové kódy. Okrem všeobecných symbológie - napr. UPC, UPC-A, UPC-E, EAN 13, EAN 8, EAN 128, Code 39, 128, 2of5, 2/5 IL, Postnet, Codabar apod. - podporujeme i zlepšené varianty ako Data Matrix, PDF417.

Stiahnete náš software zdarma (neobmedzená verzia Barcode ActiveX) kliknutím na odkaz hore!

Čiarové kódy pre ASP, PHP, HTML, Javascript, VBscript...

home of tec-it web site TEC-IT Barcode ActiveX. Čiarové kódy na webových stránkach ASP a PHP.

Za pomoci TEC-IT Barcode ActiveX môžete používať čiarové kódy v Active Server Pages (ASP) alebo iných dynamických web-stránkach na základe PHP apod.

Vylepšené WEB-API TEC-IT's Barcode ActiveX Software dovolí Vám vytvárať čiarové kódy ako UPC A, UPC E, EAN 8, EAN 13, EAN 128, code 39, code 128, 2of5, 2/5 IL, PostNET apod. na webovom serveru (IIS) a tak budete môcť používať čiarové kódy v HTML dokumentoch bez akejkoľvek inštalácie na strane klienta a bez použitia ťažkopádnych špeciálnych fontov a iných zariadení.

TEC-IT Barcode ActiveX pro ASP a PHP4 je veľmi ľahký v použití - jednoducho vložte <IMG> HTML tagy do Vaši web-stránky a prezerajte kódy  vo Vašom Internet-prehľadávači. Čiarový kód sa vytvára vo forme obrázku (PNG, JPG,...) a posiala sa Internet-prehľadávaču klienta ako bitová mapa (a to bez uloženia dočasných dát na disk!).

Keď chcete vidieť ako to funguje - navštívte naše barcode ihrisko.

Barcode ActiveX je úplne kompatibilný s VBscript a Javascript. Spracovanie dát na strane serveru zaručuje nezávislosť od typu Internet-prehľadávača a nevyžaduje inštaláciu na strane klienta.

Okrem tradičných lineárnych symbológií podporujeme i flexibilnejší typy jako Data Matrix, PDF417 a MaxiCode.

Stáhnete náš software zdarma (neobmedzená verzia Barcode ActiveX) kliknutím odkaz hore!

Barcode DLL Software pre VB, Delphi, C/C++

 

TEC-IT Barcode DLL pre vývojárov

TEC-IT software pre čiarové kódy existuje i vo forme Barcode DLL - špeciálne pre vývojárov, hľadajúcich efektívne integrované riešenie pre čiarové kódy (napr. tlač etikiet apod.).

Podporovaná funkčnosť (check digit calculation, adjustable module width apod.) je identická s ActiveX Barcode software.

Spolu s knižnicou DLL dodávame príklady programov, napr. "Barcode View", jednoduchý prehľadávač čiarových kódov, ktorý znázorňuje použitie Barcode DLL.

Ako aj Barcode ActiveX, Barcode DLL dovoľuje tlač čiarových kódov (alebo dokumentov...) bez špeciálnych fontov alebo tlačiarní.

Podporuje všetky základné symbológie (EAN, UPC A, UPC E, Code 39, 128, 2/5...) a flexibilnejšie varianty ako Data Matrix, PDF417, MaxiCode a QR-Code.

Stiahnete náš software zdarma (neobmedzená verzia Barcode DLL) kliknutím na odkaz hore!

Barcode Printing Software pre SAP R/3 (tlač etikiet apod.)

Tlač čiarových kódov pre SAP R/3 s TEC-IT Barcode pre SAPLPD

Teraz tlač čiarových kódov a ich generácia je možná aj pre klientov SAP R/3 (cez SAPLPD)!

Bez špeciálneho zariadenia (špeciálnych tlačiarní, náplní, fontov apod.).

Teraz môžete tlačiť etikety s čiarovými kódmi v prostredí SAP R/3 a to nezávisle na verzii a tlačiarni!

Podporuje všetky základné symbológie UPC A, UPC E, EAN, code 39, code 128, 2of5, 2/5 IL, PostNET (a víc) - a okrem toho 2D symbológie ako PDF417, Data Matrix a MaxiCode.

Stiahnete náš software zdarma (neobmedzená verzia TEC-IT Barcode pro SAPLPD) kliknutím na odkaz hore!

Mimochodom: Náš produkt bol testovaný spoločnosťou SAP - skontrolujte OSS!

Tlač etikiet a formulárov s podporou čiarových kódov

Tlač etikiet a formulárov s databázovými dátami

TFORMer – softwarové riešenie pre tlač rozmanitých formulárov - môžete použiť k rýchlej tlači: reportov, etikiet, štandardných listov, business-formulárov apod.

S nim môžete vytvárať všetky typy dokumentov - od priemyselných etikiet do business-správ. V cene produktu: zabudovaná podpora čiarových kódov!

TFORMer oddeľuje údaje od dizajnu – navrhnite Vaše formuláre a používajte je s ľubovolnými dátami. TFORMer nie je závislý na tlačiarni a ponúka nezávislosť aj na databáze.

Vytvárajte dokumenty bez námahy – za pomoci TFORMeru!

 TFORMer - popis produktu a údaje.

Linux Barcode Engine

 

Všetky lineárne čiarové kódy

a 2D symbológie

PCL a Postscript

 

PCL a Postscript čiarové kódy pre Linux / Unix / AIX...

Použite TBarCode for Linux k automatizácii tlači čiarových kódov vo Vašich dokumentoch  - v ľubovolnej UNIX-aplikaci (SAP R/3, Oracle apod.).

Alebo použite bar code engine ku generácii čiarových kódu vo forme EPS (Postscript) alebo PCL (HPGL) súborov. Skonvertujte ich do JPG alebo PNG formátu k zobrazeniu na web-stránkach (PHP).

Môžete nastavovať všetky parametre čiarových kódov ako symbológiu, dáta, rozmery, checkdigity, šírku, print ratio, koordináty tlači apod.

Čiarové kódy môžete vytlačiť na ľubovolnej Postscript a/alebo PCL tlačiarni. Môžete automatizovať vytvorenie čiarových kódov za pomoci vlastných skriptov.

TBarCode for Linux podporuje všetky základné lineárne kódy a 2D symbológie ako PDF417, MaxiCode, Data Matrix a QR-Code.

 TBarCode for Linux - popis produktu a údaje.

Odkazy na tematiku čiarových kódov

Víc informací o TEC-IT Barcode Software

Domovská stránka TEC-IT GmbH Domovská stránka TEC-IT GmbH

TEC-IT Barcode ActiveX / OCX

tec-it bar code dll TEC-IT Bar code DLL

barcodes for SAPlpd TEC-IT Bar codes pre SAPLPD

barcodes for SAPlpd TEC-IT Barcode Engine pre LINUX

Bar code software download area Tu môžete stiahnuť náš Barcode Software

Bar code software download area Kúpiť